Dermoskin Acnegun Arındırıcı Maske 35

Dermoskin Acnegun Arındırıcı Maske 35

Marka : Dermoskin
* 19,89 TL 'den başlayan taksitlerle

Dermoskin Acnegun Refining Mask Arındırıcı Mask

ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Acnegun Arındırıcı Maske

 

Kaolen, Sülfür, Zinc Oxide, Hidrate Silika, Camphor, A.H.A esterleri ve esansiyel yağ asitleri içerir. Kurutucu, arındırıcı, onarıcı ve nemlendirici özelliği vardır. Ürünün bakterilere karşı etkin olduğunu gösteren çalışması bulunmaktadır.

Kullanım Şekli:

 

Maske olarak: Geceleri cildin temizlenmesinden sonra haftada 2-3 kez uygulanır. Ciltte 15 dakika tutulduktan sonra ılık suyla yıkanır.

Sivilce Kurutucu olarak: Geceleri cildin temizlenmesinden sonra yüz, sırt ve vücudun diğer bölgelerinde oluşmuş sivilcelerin ve kızarıklıkların üzerine ince bir tabaka halinde sürülerek yıkanmadan bırakılabilir. Kısa zamanda papül ve püstüllerde düzelme görülecektir.

Uyarılar: Etkinliğine ve raf ömrüne zarar vermemek için kullanım sonrası ürünün kapağını kesinlikle açık bırakmayınız. Oda sıcaklığında çocukların ulaşamayacağı  yerlerde muhafaza ediniz.

Ürünleri'nin Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilimdalı'nda, bir ay süreyle yapılan çalışması akne vulgarisli hastalarda tıbbi tedaviye yardımcı olarak kullanılabileceğini göstermiştir

Acnegun Bakım Serisinde doğal alfa hidroksi asitler (Multifruit Acid®) kullanılmıştır. Doğal alfa hidroksi asitler sentetik formlara göre daha yüksek bir terapötik indekse yani stimülasyon / iritasyon oranına sahiptir.

%10 konsantrasyonda uygulanan doğal alfa hidroksi asitler hücre yenilenmesini %34 artırmaktadır. Hücre yenilenmesi kontrol vakalarında ortalama 20.5 gün bulunurken, doğal alfa hidroksi asit uygulanan vakalarda bu süre 13.5 güne düşmüştür.Benzer Ürünler