Dermoskin Actıve Serum 15 ml

Dermoskin Actıve Serum 15 ml

Marka : Dermoskin
* 12,63 TL 'den başlayan taksitlerle

Active Serum


ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Active Serum

Dermoskin Active Serum Hyaluronic Acid, Vitamin C, Vitamin B5 (Panthenol) içermektedir. Su bazlı yarı viskoz bir ürün olup, yağ içermez. Ürün iki farklı molekül ağırlıklı iki tip Sodium Hyaluronat içerir. 1-NW 1.0 - 1.5 Milion DA. Eşsiz hidratlama özelliği nedeniyle cilt üzerinde bariyer oluşturur, nemi hapseder, yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm almasına yardımcı olur. 2-NW 8000 - 50000 DA. Yüksek nem tutma kapasitesinin yanı sıra, molekül ağırlığı düşük olduğu için, cildin derinliklerine nüfus ederek Collagen ve Elasten lifleri arasındaki boşlukları doldurarak, cildin elastikiyetinin artmasına kırışıklık derinliğinin azalmasına ve dolgun bir görünüm almasına yardımcı olur. 

VITAMIN C: (Sodium Ascorbyl Phosphate): Stabil bir C vitaminidir. Daha sıkı ve elastik bir cilt için kolajen üretimini uyararak, cildin sıkılaşmasına parlak ve genç görünüm almasına yardımcı olur.

VITAMIN B5: Hücre yenileyici etkisi ile cildin bariyer tabakasını güçlendirerek, nem kaybını önlemeye ve cildin canlanmasına yardımcı olur.Benzer Ürünler