Bebelac 1 Devam Sütü 500 Gr

Bebelac 1 Devam Sütü 500 Gr

Marka : Bebelac
* 17,50 TL 'den başlayan taksitlerle

Bebelac 1 Devam Sütü 500 Gr

SKT: 22/12/2017.

ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Bebelac 1 Devam Sütü 500 Gr 

Bebeğinizin sağlıklı beslenmesi, düzenli bir uykuya sahip olması geleceği açısından büyük bir önem taşır. Doğduğu andan itibaren hayatınıza yeni bir nefes katan bebeğiniz için her şeyin en iyisini istersiniz. Bebeğini anne sütü ile beslemek bütün annelerin en büyük arzusudur elbette, ama bazen istenmeyen sebeplerle anne sütü yetersiz kalabilir. İşte bu noktada Bebelac 1 Bebek Sütü devreye girer ve sizi kabus dolu anlardan çekip kurtarır.

 

Doktorunuzun da tavsiyesi üzerine, bebeğinizin doğumundan itibaren 6 ay boyunca Bebelac 1 Bebek Sütü içmesi ona sağlıklı bir gelecek vadediyor. Anne sütüne en yakın değerde protein içeren Bebelac 1 Bebek Sütü, anne sütü ile beslenemeyen bebekler için ideal bir besin kaynağıdır. Tıpkı anne sütünde olduğu gibi karbonhidrat bakımından sadece laktoz kullanılan Bebelac 1 Bebek Sütü, protein, yağ, karbonhidrat ve mineraller açısından da oldukça zengindir. İçeriğinde bulunan prebiyotik lifler bebeğin düzenli bir bağırsak sistemine sahip olmasını sağlar. Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri sayesinde sağlıklı bir gelişim vadeden Bebelac 1 Bebek Sütü bileşenlerinde bulunan pirinç ise, bebeğinize tokluk hissi kazandırmanın yanı sıra düzenli bir uyku uyumasına da yardımcı olur.

 

Avrupa Bebek Beslenmesi Standartları'na uygun olarak üretilen Bebelac 1 Bebek Sütü ile bebeklerin sağlıklı ve mutlu bir gelişim süreci oluşur. Siz de bebeğinizin ilk 6 ayında anne sütü eksikliğinden şikayetçiyseniz, doktorunuzun da talimatıyla birlikte Bebelac 1 Bebek Sütü ile tanışabilirsiniz. Havale, kredi kartı ve kapıda ödeme seçenekleri ile sahip olabileceğiniz bebek sütünü sepetinize ekleyebilir, alışverişinize güven içinde devam edebilirsiniz.Benzer Ürünler