Bebelac 4 Gold Devam Sütü 350 Gr 10/2017

Bebelac 4 Gold Devam Sütü 350 Gr 10/2017

Marka : Bebelac
* 14,90 TL 'den başlayan taksitlerle

Bebelac 4 Gold Devam Sütü 350 Gr

SKT:10.10.2017.

ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Bebelac 4 Gold Devam Sütü 350 Gr 

Annelerin en değerli varlıkları olan bebeklerine Bebelac'tan sürpriz var! Doğdukları andan itibaren onlar için en iyisini hayal eden anneler, Bebelac 4 Gold Devam Sütü ile hayatlarını kolaylaştırıyor. Anne sütünün yerini hiçbir şeyin tutmayacağını bilen Bebelac, 1 yaşına gelmiş çocuklar için özel olarak geliştirdiği Bebelac 4 Gold Devam Sütü ile sağlıklı ve mutlu bebeklerin geleceği için zemin hazırlıyor.

 

Bebeğiniz 1 yaşına geldikten sonra, doktorunuza danışarak gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Bebelac 4 Gold Devam Sütü Avrupa Bebek Beslenmesi Standartları'na uygun bir şekilde üretiliyor. Bebeğinizin en iyi şekilde beslenmesi için geliştirilen Bebelac 4 Gold Devam Sütü mineral ve enerji kaynakları açısından anne sütüne benzerliği ile dikkat çekiyor. Anne sütüne en yakın dengeyi sağlamak amacıyla taurin ile üretilmiş olan Bebelac 4 Gold Devam Sütü, protein, yağ ve karbonhidrat açısından da oldukça zenginlik sağlıyor. Devam sütünün içerisinde bulunan prebiyotik birleşenler sayesinde bebeğinizin sindirim sistemi düzene girerken bağışıklık sistemi de güçleniyor. Bebelac 4 Gold Devam Sütü içerisinde bulunan pirinç, bebeğinize hem mükemmel bir uyku düzeni sağlıyor hem de tokluk hissi veriyor. Bebeğinize günde iki bardak Bebelac 4 Gold Devam Sütü içirerek dengeli ve sağlıklı bir beslenme programı hazırlayabilirsiniz.

 

Bebelac 4 Gold Devam Sütü 350 gr halinde paketlerle sunuluyor. Güne başlarken kahvaltıda ya da gün içerisinde muhallebi ve yoğurt içerisinde verebileceğiniz Bebelac 4 Gold Devam Sütü meyve ve sebze püreleriyle de lezzetli bir öğün halini alıyor. Siz de bebeğinizin sağlıklı bir gelişim döneminden geçmesini istiyorsanız, kredi kartına taksit imkanlarıyla ya da kapıda nakit ödeme avantajlarıyla ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.Benzer Ürünler