Corega Diş Protezi Temizleyici 30 Adet

Corega Diş Protezi Temizleyici 30 Adet

Marka : GSK
* 18,92 TL 'den başlayan taksitlerle

Corega Diş Protezi Temizleyici 30 Adet Diğer Kişisel Bakım Ürünü

ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Corega Diş Protezi Temizleyici 30 Adet Diğer Kişisel Bakım Ürünü

Ağız içinde diş kaybı sonucu çeşitli problemlerin yaşanmaması bakımından takma diş yapısı yani protez kullanılmaktadır. Protez kullanımında dikkat edilmesi gereken hususların başında protez temizliği gelmektedir. Gereken temizlik uygun bir bakım ürünü ile sağlanırsa protezin kullanımı daha rahat olmakla beraber işlevliği de artar.

Corega Tablet ürünü protez yapılarda gerekli hijyen ve temizliği sağlamak adına üretilmiştir. İçeriğinde  Bio-Corega Tabs etkisi ile kusursuz temizlik yapılmasını sağlar. Bakterilere karşı bio-aktif olarak etken olan Corega Tabs bu özelliğini korumak için özel olarak formüle edilmiştir.

Derine nüfuz edebilen temizleyici etkisiyle biyolojik olarak bakterilerin gelişimini engeller ve kokuyu giderir. Kullanımından sonra diş protezindeki temizliği ve ferahlığı hissetmek mümkündür.

Kullanım Şekli;

Bir bardak ılık suya 1 tablet Corega protez temizleyici tablet konulur . Ardından diş protezi bardak içine tamamı girecek şekilde yerleştirilir. İhtiyaç duyulan etki hemen kendini göstererek birkaç dakika içinde etkili temizlik gözlemlenecektir.

Temizleme işleminin ardından diş protezleri Corega çözeltisinden çıkartılır ve bol su eşliğinde iyice durulanır.  İsteğe bağlı olarak diş protezleri bütün gece Corega çözeltisinde bekletilebilir

 Benzer Ürünler