Dermoskin Nutrafarm Buffered Vitamin C 60 tablet

Dermoskin Nutrafarm Buffered Vitamin C 60 tablet

Marka : Dermoskin
* 22,50 TL 'den başlayan taksitlerle

Dermoskin Nutrafarm Buffered Vitamin C 500 mg Miad 07/2018

ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Dermoskin Nutrafarm Buffered Vitamin C 500 mg

.C vitamini askorbik asit olup, bu formda kullanılması midede hassasiyet yaratacağından kalsiyum ile kapatılmış (buffered) formu tercih edilmektedir. .Güçlü bir antioksidan olan C vitamini, bağışıklık sistemini destekleyerek hem enfeksiyonlara yakalanma sıklığını hem de enfeksiyon süresini azaltmaya yardımcı olur. .Güçlü antioksidan özelliği nedeniyle vücut dokularını serbest radikal hasarlarına karşı korur. Kolajen üretimini destekler. Cildin elastikiyetini arttırarak, parlak, gergin bir görünüm kazanmasına ve LEKE oluşumunu önlemeye yardımcı olur. .Yaz aylarında cildi GÜNEŞ'in zararlarından korumaya yardımcı olur. .C vitamini eksikliğinin önemli bir belirtisi de bitkinliktir. Antioksidan özelliği nedeniyle, gerek cildin gerekse vücut dokularının yaşlanma sürecini geciktirmeye yardımcı olur. Yaşam kalitesini yükselten önemli vitaminlerden biridir.

.CITRUS BIO FLAVONOID COMPLEX (Citrus Aurantium Extract): %40 oranında aktif madde Hesperidin içerir. Hesperidin güçlü bir antioksidan olup, hücre çeperlerinin genç kalmasında ve hücrelerin tekrarlanan bölünme döngüsünün uzamasında önemli bir rolü vardır. Bu özelliği nedeniyle yaşlanma sürecinin yavaşlamasına da yardımcı olur.

.RUTİN (Sophora Japonica Extract): Kılcal damarlar da dahil olmak üzere dolaşım sisteminin düzenli çalışması, vücudun C vitaminini düzgün bir şekilde kullanması ve ciltteki kolajenin korunması için çok önemli fenolik bir antioksidandır.

Kullanım Şekli: Takviye edici gıda olarak günde 2 kapsül kullanınız.Benzer Ürünler