Dermoskin Nutrafarm Hyaluronic Acid 60 mg 10/2018

Dermoskin Nutrafarm Hyaluronic Acid 60 mg 10/2018

Marka : Dermoskin
* 18,17 TL 'den başlayan taksitlerle

Dermoskin Nutrafarm Hyaluronic Acid 60 mg Miad 10/2018


ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Dermoskin Nutrafarm Hyaluronic Acid 60 mg

Nutrafarm Hyaluronic Acid 60 mg HYALURONİK ASİT Anyonik polisakkarid olup makro molekül yapısındadır. Eklemleri kuvvetlendirir. Kan damarı duvarlarının geçirgenliğini ayarlar, yara iyileşmesini hızlandırır. Su tutmada özel fonksiyona sahiptir. Dermis ve epidermisin temel bileşenidir. Dermiste kolajen ve elastin sentezinde rol oynar. Cilt üzerinde güzelleştirici ve iyileştirici etkisi vardır. Yumuşak bağlayıcı dokularda, gözü çevreleyen sıvıda ve cilt dokusu içerisinde yüksek konsantrasyonda bulunur. Diğer doğal maddelerden daha fazla su tutabilir. Eşsiz hidratlama özelliği sayesinde cildin pürüzsüzleşmesine, yumuşaklığının artmasına, kırışıklıkların azalmasına katkıda bulunur. Cilt dokusunda kolajen ve elastin lifleri arasındaki boşluklara nüfuz ederek, cildin elastikiyetinin artmasına ve dolgun görünmesine yardımcı olur

Proteinler: 18 amino asitten oluşur. Histidin, Treonin, Valin, Methionine, Fenilalanin, Isolösıh, Losih, Lisin, Glutamik Asit, Serin, Glisin, Arginin, Alanin, L-tyrosine, Sistin, Glutamin, Hidroksiprolin, Prolin içermektedir.

Kolajen Iı Ekstresi: Çok çeşitli fizyolojik fonksiyonlara sahiptir. Kıkırdak sıvısının oluşmasına ve metobolizmasına da katkıda bulunur. Besin maddelerini absorbe eder, bir mıknatıs gibidir. Derinin, kemiğin ve iç organların organik dokusunda bulunan ve metabolizmayı düzenleyen amino asitleri, su moleküllerini, vitaminleri, kalsiyum gibi katyonik malzemeleri kendine çeker. Dokuların kendini yenilemesine yardımcı olur.

Kolajen II Ekstresinin Bileşenleri

 Kondroitin Sülfat

.Anyonik polisakkarid olup, makro molekül yapısındadır.

.Koroner kalp damar hastalıklarını, kalp kası hastalıklarını, damar içi birikmelerini önler ve tedavi eder.

.Sinir sistemi ve eklem ağrıları tedavisinde kullanılır.

Kullanım Şekli :Gıda takviyesi olarak günde 2 kapsül kullanınız.Benzer Ürünler