Evolvia Nutripro 2 800 Gr SKT:4/2019

Evolvia Nutripro 2 800 Gr SKT:4/2019

Marka : Evolvia
Fiyat : 65,00 TL(KDV Dahil)
* 21,67 TL 'den başlayan taksitlerle

Evolvia Nutripro 2 800 Gr

Ürünlerimizin son kullanım tarihleri  04/2019


Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Evolvia Nutripro 2 800 Gr

 

Bir bebek için en doğru besinin anne sütü olduğu aşikardır. Özellikle bebeğin doğumundan ilk 6 aya kadar anne sütü bebek için olmazsa olmazdır. Anne sütünün yetersiz kaldığı ya da hiç olmadığı durumlarda ise Evolvia tarafından üretilen devam sütleri devreye giriyor. Bebeğinizin 6. ayından 9. ayına kadar gönül rahatlığıyla yiyebileceği Evolvia Nutripro 2 devam sütleri ile ona sağlıklı bir gelecek sunabilirsiniz.

 

Anne sütünün yetmediği durumlarda, gelişim sürecinde inek sütü ile beslenmemesi gereken bebeklerinize Evolvia Nutripro 2 devam sütünü rahatlıkla verebilirsiniz. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından sürekli GDO testine tabi tutulan ve her seferinde olumlu sonuçlar alan Evolvia Nutripro 2 ile bebekleriniz karınlarını doyurabilir. Evolvia Nutripro 2 içeriğinde bulunan yağsız süt, bitkisel yağlar, mineraller, potasyum, demir, vitaminler, anne sütü ile aynı değerlere sahip olan laktoz, çinko, anne sütünde en çok bulunan asit olan taurin ve sindirim sistemi ile bağışıklık sistemini güçlü klan prebiyotik lifler ve daha birçok bileşen sayesinde bebeğiniz kusursuz bir beslenme yaşayacaktır. Hiçbir şekilde glüten içermeyen Evolvia Nutripro 2 ile bebeğinizin karnı doyarken sizin de içiniz rahat olsun.

 

400 gramlık pratik kapaklı kutularla sunulan Evolvia Nutripro 2 ile bebeğinize sağlıklı bir beslenme düzeni sağlayabilirsiniz. Her 30 ml'lik suya bir ölçek toz ile kolaylıkla hazırlayabileceğiniz Evolvia Nutripro 2 kredi kartı, havale ve kapıda nakit ödeme avantajları ile sizleri bekliyor.Benzer Ürünler