Milupa Lactamil Kuşburnu Meyve Çayı

Milupa Lactamil Kuşburnu Meyve Çayı

Marka : Milupa
* 14,00 TL 'den başlayan taksitlerle

Ürünümüzün miadı 30/06/2016

ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Lactamil Meyve Çayı

Annelik çok kutsal ve güzel bir duygudur. Emzirme, anne ile bebek arasında yapıcı bağdır. Anne bebek arasında sevgi, şefkat ve güveni artırır. Anne sütü bebeğin gelişimini hızlandırır, bağışıklık sistemini kuvvetlendirir,hastalıklara karşı vücudu güçlendirir. Uzmanlar bebeğin ilk 6 ay sadece anne sütüyle beslenmesinin önemli olduğunu vurguluyor. Anne de kendi beslenmesine dikkat etmelidir.

Emzirme dönemlerinde içebilirsiniz.Annelerin kullanımı için özel olarak hazırlanan bu çaylar, daha fazla sıvı almanızı desteklemeye yardım edecektir.

Lactamil Kuşburnu Özlerinden Emziren Anneler İçin Meyve Çayı200 g., emziren anneler için geliştirilen meyve çayı.

*Tamamen doğal yapıda olan çay içerisinde kuşburnu bitki özleri bulunur.

*Bitkisel özelliktedir, lezzetidir.

*Annenin günlük sıvı ihtiyacını karşılamada da yardımcıdır.

Milupa doğumdan itibaren bebekler için pek çok farklı mama çeşitleri tasarlamıştır. Bebeğin büyüme ayına göre farklı lezzetlere sahip olan mama çeşitlerinden bebeğinizin sevebileceklerini seçebilirsiniz.

Milupa Lactamil Meyve Çayı, emziren anneler için özel geliştirilmiş bir içecektir. Annelerin ihtiyaç duyacağı vitamin, protein ve mineralleri sağlar. Folik asit, A-C-D-E vitaminlerini içerir. Doğal ve katkısızdır. Bitkisel yağ ilavelidir, yüksek kalite üretime sahiptir. Besleyici, doyurucu ve lezzetlidir. İçeriğinde kuşburnu özleri vardır.

 Benzer Ürünler