PREDICTOR EARLY

PREDICTOR EARLY

Marka : OMEGA PHARMA
İndirim Oranı : %71 İndirim
Fiyat : 24,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 6,85 TL(KDV Dahil)
* 6,85 TL 'den başlayan taksitlerle

Predıctor Early 31.03.2017

Gebe olup olmadıklarını mümkün olan en kısa zamanda öğrenmek isteyen kadınlar içindir.

Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Predıctor Omega Pharma Early 

KİMLER KULLANABİLİR?

Gebe olup olmadıklarını mümkün olan en kısa zamanda öğrenmek isteyen kadınlar içindir.

FAYDALARI?

Gebeliği adet gecikmesinden 4 gün öncesinde tespit edebilir. Kadının idrarında 12.5 mIU/ml'lik veya daha yüksek bir hCG seviyesi mevcutsa, %99'un üzerinde doğru sonuç verir. Net sonuçlar sağlar ve kullanımı kolaydır.

NASIL ÇALIŞIR?

Predictor® EARLY erken gebelik testi, gebe bir kadının idrarında bulunan ve gebelik hormonu denilen İnsan Koryonik Gonadotropin (hCG) hormonunun miktarını ölçer. Gebe olmayan bir kadının idrarındaki normal hCG seviyesi 5 mIU/ ml'dir. Predictor® EARLY, idrarda 12.5 mIU/ml'lik ve daha yüksek seviyelerdeki hCG hormonunu %99'ın üzerinde bir doğrulukla ölçer. Test, sahip olduğu yüksek hassasiyetten ötürü gebeliğinizi size adetinizin geciktiği günün 4 gün öncesinde bildirebilir. hCG seviyeleri her kadında değişir. Klinik çalışmalar gebe kadınların %90'ında hCG seviyesinin adetlerinin geciktiği günün 4 gün öncesinde 12.5 mIU/ml veya daha yüksek olduğunu göstermiştir.

PREDICTOR® EARLY NE ZAMAN KULLANILMALI? Predictor® EARLY erken gebelik testi, adet gecikmesinden 4 gün öncesinden itibaren kullanılabilir. Çok erken test yaparsanız, gebe olmanıza rağmen idrarınızda testin saptayabileceği miktarda hCG bulunmayabilir. Test sonucunuz negatif çıkarsa ve hala gebe olduğunuzu hissediyorsanız, beklenen adet gününe daha yakın bir tarihte yeniden test yapın.Benzer Ürünler