Sensodyn Micro Active Diş Fırçası

Sensodyn Micro Active Diş Fırçası

Marka : GSK
* 8,50 TL 'den başlayan taksitlerle

Sensodyn Micro Active Diş Fırçası

ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Sensodyn Micro Active Diş Fırçası

 

Hassas dişlere ipek yumuşaklığında diş fırçası: Yeni Sensodyne Micro Active


Hassas dişler için 10 diş hekiminden 9'unun önerdiği Sensodyne ailesine yeni bir diş fırçası daha eklendi. Sensodyne Micro Active, inceltilmiş uçları ve ipek yumuşaklığındaki yapısı ile ulaşılması güç alanlarda bile diş ve dişetlerini mükemmel bir biçimde temizliyor.
Hassas dişler sorunu günümüzde en sık karşılaşılan ağız sağlığı problemleri arasında yer alıyor. Her 3 kişiden 1'i, hassas dişler problemi yaşıyor. Rahatsızlığın en pratik giderilme yöntemi ise hassas dişlere uygun diş macunu ve diş fırçası kullanımı.

GlaxoSmithKline (GSK) Tüketici Sağlığı markalarından Sensodyne, hassas dişlere özel diş macunlarının yanı sıra; macunlarla birlikte kullanılabilecek diş fırçaları geliştirmeyi de sürdürüyor. Yeni Sensodyne Micro Active Diş Fırçası hassas dişlerin, özellikle de açığa çıkan kök yüzeyinin etkin temizliğini sağlarken hassas dişlere zarar vermiyor. Dişeti iltihabının ve hassas diş probleminin gelişimini önlemeye yardımcı oluyor.

Diş fırçasının mikro aktif kılları; inceltilmiş uçları, ipek yumuşaklığındaki yapısı ile ulaşılması güç alanlarda bile diş ve diş etlerini mükemmel bir biçimde temizliyor. İnce uçlu kılların geniş ve sağlam kökleri ise kaygan diş yüzeyindeki plağın bile etkin bir şekilde temizlenmesini sağlıyor.
Sensodyne Micro Active'in küçük fırça başlığı ve kaymayı önleyici fırça sapı, ekstra yumuşak diş fırçasının kullanımını kolaylaştırıyor

 

 Benzer Ürünler