Supradyn All Day 30 Tablet

Supradyn All Day 30 Tablet

Marka : Bayer
İndirim Oranı : %52 İndirim
Fiyat : 39,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 18,80 TL(KDV Dahil)
* 18,80 TL 'den başlayan taksitlerle

Supradyn All Day 30 Tablet 

ÜRÜNLERİMİZİN MİADI 30/08/2016


Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Supradyn All Day 30 Tablet 

İnsan sağlığı için vazgeçilmez olan vitaminler, sağlıksız beslenme yüzünden yeterli düzeyde alınamayabilir. Bu eksikliği gidermek için takviye ürünlerden de yararlanabilirsiniz. Supradyn All Day 30 Tablet, vücudun ihtiyaç duyduğu tüm vitaminleri içerir. Özellikle diyet yaparken vücudun enerji ihtiyacını karşılayan Supradyn All Day Multivitaminmineral ve koenzim Q10 içeren formülü ile metabolizmanın düzelmesine yardımcı olur.

Günlük olarak besinlerden alınan tüm ihtiyaçları karşılayan Supradyn All Dayvitamin eksikliğinin önlenmesine yönelik kullanılır. Sadece bedensel sağlık için değil, dikkat toplama, konsantrasyon arttırma gibi etkileri ile özellikle sınav dönemlerinde çocuklara önerilir. Vücut direncini arttıran özelliği ile Supradyn All Day 30 Tablet, soğuk algınlığı gibi hastalık dönemlerinde halsizliğe iyi gelir. Enerji arttırıcı özelliği ile spor yaparken de kullanılan ürünü hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

Supradyn All Day 30 Tablet Multivitamin, mineral ve koenzim Q10 içerir.

 

İçindekiler: 

Emülgatör, kalsiyum, magnezyum, c vitamini, parlatıcılar(Hidroksipropil metil selüloz, Karnauba mumu), Potasyum, Klorür, Niasin, Topaklanmayı önleyiciler, DemirRenklendiriciler, E vitamini, Çinko, Pantotenik asit, Koenzim Q10, B6 Vitamini, Mangan, B Vitamini, B1 Vitamini, Bakır, Betakaroten, A Vitamini, Folik Asit, İyot, Selenyum, Molibden, Biotin, K Vitamini, Krom, D Vitamini, B12 Vitamini.Benzer Ürünler