Dermoskin Topicalbiotin-T Vitamin Kremi -Kuru Cilt 50 ml

Dermoskin Topicalbiotin-T Vitamin Kremi -Kuru Cilt 50 ml

Marka : Dermoskin
* 14,17 TL 'den başlayan taksitlerle

Topicalbiotin-N Vitamin Kremi - Kuru Cilt


ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 Topicalbiotin-N Vitamin Kremi - Kuru Cilt

Topicalbiotin T ve Topicalbiotin N'nin içeriğindeki etken maddeler, güneşin ve dış etkenlerin sebep olduğu erken yaşlanma ve doğal yaşlanma süreci içinde kullanılması gerekli olan temel maddelerdir. Her biri optimal oranlarda kullanılmıştır.

Kullanım Şekli: Sabah ve akşam, cildinizi temizledikten sonra cildinize Dermoskin Topicalbiotin Bakım kremini parmak uçlarınızla hafifçe masaj yaparak uygulayın. Uyarılar: Etkinliğine ve raf ömrüne zarar vermemek için kullanım sonrası ürünün kapağını kesinlikle açık bırakmayınız. Oda sıcaklığında çocukların ulaşamayacağı  yerlerde muhafaza ediniz.

Vitamin A (Retinyl Palmitate) %0.3: Kolajen sentezinin artmasına, hücre yenilenmesine, derideki enzimatik aktivitenin artmasına, keratinizasyonunun normale dönmesine, epidermisin kalınlaşmasına, deri elastikiyetinin artmasına, UV-hasarlı derinin rejenerasyonuna yardımcı olur.

Vitamin E (Tocopherol Acetate) %5: Cildi yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkisi vardır, epitalizasyonu hızlandırır, boynuzsu tabakanın (stratum korneum) su tutma kapasitesini arttırır, serbest radikalleri azaltır, onarıcı mekanizmaları uyarır, UV ışınlarına karşı cildi korur, cildin mikrosirkülasyonunu hızlandırır. 

Biotin (Vitamin H) %0.10: Çok sayıda metabolik işlemin içinde yer alan ve temel besleyici vitaminlerden olan biotin, cildin beslenmesine, eritem oluşumunun önlenmesine, dermatit ve deride hiperkeratinizasyonun azalmasına, cildin soluk, kuru ve pul pul görünümün engellenmesine yardımcı olur.

Panthenol %4: Nemlendirici ve yatıştırcı etkisi vardır, cildin nem tutma kapasitesini arttırır, kuru ciltleri yumuşatır ve uzun süre elastikiyetini korur, anti-enflamatuar etki gösterir, kaşıntıyı azaltır, epitalizasyon ve granülasyonu hızlandırır, hücre yenilenmesini arttırır, antibakteriyel etkisi vardır, yaraların iyileşmesine yardımcı olur.

Esansiyel Yağ Asitleri (Linoleik Asit, Gama Linoleik Asit): Keratinozomların lipit sentezi ve fonksiyonu için gereklidir. Hücre membranlarının fonksiyonunun korunmasına, özellikle yaşlanmış ciltlerde su kaybının engellenmesine, kuru, pul pul görünümlü cildin nem kaybının önlenmesine yardımcı olur. Ayrıca cildin bariyer tabakasını güçlendirir.Benzer Ürünler