Dermoskin Yüz ve Vücut Peelin Jel 150 ml

Dermoskin Yüz ve Vücut Peelin Jel 150 ml

Marka : Dermoskin
* 11,05 TL 'den başlayan taksitlerle

Yüz ve Vücut Peeling Jel


ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 Yüz ve Vücut Peeling Jel

Dermoskin Yüz ve Vücut Peeling Jel'i uyguladıktan sonra yumuşak ve arınmış bir cilt oluşumuna yardımcı olur. Ürün termoplastik bir toz (micro powder) olduğundan peeling amaçlı yüze ve vücuda uygulama sırasında cilt yüzeyinde mikro kesikler oluşturmaz. Kozmetikte kullanılan diğer doğal peeling malzemelerinden kayısı çekirdeği veya benzeri meyve çekirdekleri pürüzlü yapısı nedeni ile ciltte kesikler oluşturabilirler.

Kullanım Şekli

Haftada 2 veya 3 kez ıslak cilde uygulayın. Yüz ve çevresine hassas bir şekilde, vücuda da biraz daha enerjik masaj yaparak uyguladıktan sonra suyla durulayınız.

Uyarılar

.Haricen kullanılır.

.Cildinize uygularken veya durularken göz ile temas etmemelidir.

.Göze temas ederse bol su ile durulayınız.

 .Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

POLYLACTIC ACID (Naturel Peeling Ajanı): Ürünün kaynağı tamamen yenilebilir bitki şekerleridir, dolayısıyla doğal bir üründür. Enzimatik fermantasyon /hidroliz yöntemiyle laktik asit üretilir. Laktik asitin polimerizasyonundan polylaktik asit elde edilir. Polylaktik asit ise laktik asitin nemlendirici ve doğal peeling etkisini güçlenmiş olarak taşır.

CITRUS AURANTIUM EXTRACT: %40 oranında aktif madde hesperidin içerir. Hesperidin güçlü bir antioksidan olup, hücre çeperlerinin genç kalmasında ve hücrelerin bölünme döngüsünün uzamasında önemli bir rolü vardır, bu özelliği nedeni ile yaşlanma sürecinin yavaşlamasına yardımcı olur.

COENZYME Q10: Güçlü bir antioksidandır. Hücrelerin enerji merkezleri olarak çalışan mitokondrilerde enerji üretimine katkı sağlar, hücre yenilenmesine ve cildin yaşlanma sürecini geciktirmeye yardımcı olur.

PANTHENOL: Panthenol cilde çok iyi penetre olduğundan kolaylıkla emilir ve etkisini gösterir. Cildin nemlenmesine  ve kızarıklık oluşumunu engellemeye yardımcı olur.Benzer Ürünler