Dermoskin Yüz Yıkama Köpüğü 200 ml

Dermoskin Yüz Yıkama Köpüğü 200 ml

Marka : Dermoskin
* 25,50 TL 'den başlayan taksitlerle

Dermoskin Facial Cleansing Foam 

Yüz Yıkama Köpüğü


ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Yüz Yıkama Köpüğü

Ürünün içeriğindeki ECOCERT sertifikalı temizleme aktifleri kremsi köpüğü ile cildi hassas bir şekilde temizler ve sakinleştirir. Bakım veya makyaj uygulaması için cildinizi hazırlar. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Kullanım Şekli: Ürün pompasına bir ya da iki kez basarak elde ettiğiniz köpüğü ıslak cilde masaj yaparak uyguladıktan sonra cildinizi bol suyla durulayınız. Günlük kullanıma uygundur.

 Uyarılar

.Haricen kullanılır.

.Cildinize uygularken veya durularken göz ile temas etmemelidir.

.Göze temas ederse bol su ile durulayınız.

.Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, oda sıcaklığında muhafaza ediniz

Argan Yağı: İçeriğindeki linoleik ve oleik asitler yardımıyla epidermal su kaybının önlenmesine, cildin koruma tabakasının güçlenmesine, canlı ve ışıltılı bir görünüm almasına yardımcı olur.

Ürünün formülasyonunda bulunan temizleme aktifleri (Sodium Cocoamphoacetate, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate) organik tarımla yetiştirilmiş coconut oil ve meyve şekerlerinden elde edilmiş olup, ekolojik ve organik standartlara uygunluğunu belgeleyen ECOCERT sertifikasına sahiptir

Panthenol: Cildin nem tutma kapasitesini arttırarak yumuşamasına ve elastikiyetinin korunmasına yardımcı olur. ECOCERT sertifikalı temizleme aktifleri aşırı kuru ciltlerde dahi iritasyona sebep olmaz, bu nedenle retinoid tedavisi uygulanan kişilerin cilt temizliği için de güvenle kullanılabilir.Benzer Ürünler